Jak…?

Czyli informacja o rekrutacji w kilku krokach…

Rekrutacja podstawowa

 1. Od 11 maja możesz logować się na www.warszawa.edu.com.pl
 2. Wejdź w zakładkę OFERTA
 3. Wyszukaj Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym (kliknij wyszukiwanie zaawansowane i znajdź miejscowość Stanisławów Pierwszy)
 4. Wybierz odpowiednią dla ciebie klasę
 5. Wygenerowane dokumenty oraz te, które są do pobrania na naszej stornie internetowej (podanie, deklaracja etyka-religia, wdżr) musisz dostarczyć do naszego LO
 6. Jeżeli nie masz drukarki, możesz potrzebne do uzupełnienia dokumenty pobrać bezpośrednio z naszego sekretariatu oraz skorzystać z naszej drukarki, by wydrukować swój wniosek
 7. Szczegółowy harmonogram rekrutacji znajdziesz w zakładce Harmonogram rekrutacji oraz Regulamnin rekrutacji

Rekrutacja uzupełniająca

 1. Rekrutacja uzupełniająca odbywa się bez użycia elektronicznego systemu rekrutacji.
 2. Podania o przyjęcie w rekrutacji uzupełniającej do szkoły składa się w formie papierowej do każdej wybranej szkoły w terminie od 22 lipca (środa, czwartek, piątek od godz. 8.00 do 16:00) do 27 lipca do godz. 15.00 (na drukach szkolnych).
 3. Do podania należy dołączyć kopie świadectwa ukończenia ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Do podania dołącza się także dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów dodatkowych, deklaracje uczestnictwa w zajęciach: religia, etyka, wdżr.
 4. Podanie do porania –>PODANIE
  Kwestionariusz –> KWESTIONARIUSZ OSOBOWY
 5. Deklaracja wyboru religia/etyka –>Religia-etyka
 6. Deklaracja uczestnictwa w zajęciach WDŻR –>WDŻR

Rekrutacja uzupełniająca – uzupełnienie dokumentacji

 1. Jeżeli zakwalifikowałeś się w rekrutacji uzupełniającej do LO im. Stanisława Lema w Stanisławowie Pierwszym, powinieneś dostarczyć do sekretariatu szkoły następujące dokumenty: oryginał świadectwa, oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu, kartę zdrowia, dwa zdjęcia podpisane z tyłu. Ewentualnie deklaracje wyboru: religia-etyka, wdżr , jeżeli do tej pory ich nie złożyłeś.
 2. Deklaracja wyboru etyka-religia –>Religia-etyka
 3. Deklaracja uczestnictwa w zajęciach WDŻR –>WDŻR

Szczegółowy regulamin rekrutacji–>pobierz_regulamin