Nasze sukcesy

Rok szkolny 2019/2020

Przemek Wójcik został półfinalistą międzynarodowego konkursu w zakresie programowania – Pix Programming Challenge


Mikołaj Jacyna (uczeń klasy 1 B) oraz Wojciech Walczyk (1 A) zakwalifikowali się do drugiego etapu KONKURSU WIEDZY O POLSKIM PAŃSTWIE PODZIEMNYM, ARMII KRAJOWEJ I SZARYCH SZEREGACH, EDYCJA XI – 2019/2020  dla uczniów i mieszkańców powiatu legionowskiego oraz byłego I rejonu „Marianowo-Brzozów” VII Obwodu „Obroża” okręgu warszawskiego Armii Krajowej pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo, Starosty Legionowskiego oraz Światowego Związku Młodzieży Armii Krajowej.
Trzymamy kciuki za ich występ w kolejnym etapie konkursu.


3 laureatów w XVII Międzynarodowym konkursie Poetyckim i Literackim im. Ks. kan. Józefa Jamroza Kapłana Męczennika „O autentyczną wiarę” i „O ludzkie serce człowieka”Patrycja Jaźwińska uczennica klasy 1A zakwalifikowała się do drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Antycznej. Drugi etap odbędzie się już na początku lutego w Warszawie. Z niecierpliwością czekamy na wyniki.


Julia Kos z klasy 1 B reprezentowała szkołę w Warszawie podczas drugiego etapu Konkursu Recytatorskiego Jednego Poety, Adama Zagajewskiego.


Filip Sudryk z klasy 1A zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w indywidualnych biegach przełajowych, a uczennica Patrycja Jaźwińska, która podczas eliminacji powiatowych przerwała bieg, by pomóc kontuzjowanej koleżance, otrzymała od Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego dyplom Fair Play.